Recenze zákazníků

Helena je prvotřídní masérka, která uzpůsobí své dovednosti tak, aby vyhověla potřebám klientů. Jako hokejista a tenista, který trpěl chronickými bolestmi zad a kolenou, jsem u ní byl stálým zákazníkem. Helena dokázala fantasticky manipulovat relevantní svalovinou, a tím vážně přispět mé rekonvalescenci. Zároveň je to milá a příjemná osobnost, jejíž vlastnosti přidávají na hodnotě celému zážitku.

Felix E.
Masáže Praha, Massage Prague

Jako tanečník se docela často poraním a mé svaly skončí úplně ztuhlé. Helena s tímto umí dost dobře pomoct, díky její profesionalitě a znalostem všeho, co dělá k uvolnění mých svalů za účelem regenerace. Neznám nikoho, ke komu zajít, koho bych doporučil raději než ji.

Ryan B.
Masáže Praha, Massage Prague

Sportovní masáž. Hela je skvělá masérka! Moje masáž trvala zhruba 1 hodinu. Hlavním středem zájmu byla moje záda uprostřed trapézů v důsledku dlouhých hodin tancování. Tato masáž mi pomohla zbavit se veškerého napětí v těch místech a opět jsem byl schopen pokračovat v práci bez bolesti. Díky Heleně, vřele ji všem doporučuji!!!

Caesare W.
Masáže Praha, Massage Prague

Úžasné! Vřele doporučuji komukoli, kdo potřebuje sportovní masáž. Než jsem zašel, měl jsem obrovský problém se zády, která mě neustále bolela a při pohybu byla ztuhlá.
Po masáži se mé tělo cítilo úplně jinak a už po 20 minutách jsem neměl vůbec žádné bolesti. Mé tělo se nikdy necítilo tak uvolněně a svobodně.
A i když jem potom šel na taneční trénink, mnohem lépe se mi dýchalo a mé tělo se mi zdálo ohebnější a odolnější.

Cyril A.
Masáže Praha, Massage Prague

Na masáže jsem k Heleně chodila přes 4 roky. Helena je jednou z nejlepších masážních terapeutek, které znám. Její osobnost je velice znalá, při zemi a při masážích sladěná se svou prací. Neustále pokračuje ve studiu nových masérských technik, což ji dělá ještě větší znalkyní svého řemesla. Díky mým schůzkám s Helenou jsem se naučila věřit v léčebnou moc masáží. Některé masáže byly bolestivé, ale myslím, že to bylo v důsledku ztuhlosti mé tělesné struktury. Hodně mi pomohla, stále docházím na masáže díky mé zkušenosti s ní a také jsem se naučila starat se o své svalstvo a klouby.

Shaniqua C.
Masáže Praha, Massage Prague

Ahoj, jmenuji se Kim. Kvůli velké bolesti v oblasti lopatek jsem se rozhodla zajít k Heleně, která mi dala sportovní masáž. To byl zážitek! Díky ní jsem se cítila velice příjemně mimo jiné i tím, jak například respektovala mé soukromí. Také si dala hodně záležet na té části (okolo levé lopatky), kde má bolest byla nejvíce nesnesitelná.
Potom mi po masáži vysvětlila, co dělat z krátko, středě i dlouhodobého hlediska.
Rozhodně bych se k ní bez váhání vrátila a všem ji doporučím.

Kim O.
Masáže Praha, Massage Prague

Helena je jedna z nejlepších, u které jsem kdy byla. Měla jsem problém se skřípnutým nervem v krku/rameni a Helena mi pomohla i pár hodin před taneční soutěží. Opravdu své práci rozumí, je trpělivá. Rozhodně bych ji doporučila každému, kdo potřebuje něco spravit anebo jen relaxovat.

Jana V.
Masáže Praha, Massage Prague

Helenu jsem poznala v Londýně na taneční akci.
Řekla jsem jí o svých bolestech v oblasti bederní páteře a ona mě pozvala do svého studia na masáž. Dala jsem si sportovní masáž. Už jsem chodila ke spoustě masérek, ale to, jak mi Helena pomohla po jedné masáži, je neuvěřitelné.
Již po prvním sezení jsem cítila velké zlepšení. Vůbec jsem necítila žádnou bolest a mé tělo bylo mnohem pohyblivější než předtím. Od té doby jsem chodila k Heleně na sportovní masáž každý měsíc a později jsem zkusila i švédskou.

Simona P.
Masáže Praha, Massage Prague

Masáž od slečny Helenky byla velice uvoňující, příjemná a také přínosná.
Hodně mi to pomohlo, když jsme měli taneční akce a tělo bylo už trochu přetížené a unavené.
Helenka má bohaté zkušenosti, praxi a skvělou techniku.
Takže za sebe můžu jedině doporučit! 🙂

Martin Ch.
Masáže Praha, Massage Prague

Vzhledem k tomu, že většinu dne prosedím za stolem, často mě bolí záda, hlavně v oblasti lopatek a krku. Několikrát jsem byla u Helči a její masáže mi pomohly uvolnit ztuhlé svalstvo. Navíc mi poradila cviky, jak záda průběžně protahovat a procvičovat. Ráda se vracím!

Šárka B.
Masáže Praha, Massage Prague

V Londýně jsem byla u Heleny velice pravidelnou zákaznicí a upřímně mohu říci, že to byly nejlepší masáže, jaké jsem v Londýně zažila. Helena je profesionální, velice informovaná a skvělá terapeutka. Je hodně zkušená a ví přesně, co dělá. Mám časté bolesti krku a ramenou způsobené vychýlením páteře. Masáže byly velice efektivní na tyto bolesti a napětí a můj stav se po pár ošetřeních o hodně zlepšil. 

Krom toho, Helena vždycky poslouchala, co přesně mám za problém, a opravdu se starala, aby mi pomohla cítit se lépe a ulevit mi od bolesti. Pokaždé mi spolehlivě ukázala, jak se nejlépe protahovat a starat se o své tělo. Je to taková přátelská a intuitivní osobnost, která ví přesně, jak najít veškeré bolístky a místa potřebná péče. Vždy jsem se u ní cítila v pohodě a uvolněně.

Vřele doporučuji. Důkladná masáž s přátelskou atmosférou a skvělými výsledky!

Kerstin
Masáže Praha, Massage Prague

Za život jsem vystřídala poměrně hodně masérů, i tím, že jsem absolvovala masérský kurz sama, tak bych řekla, že jsem dost vybíravá. U Heleny jsem byla nejdříve na sportovní masáži, která byla super v tom, že jsem ještě další tři dny cítila, že jsem na masáži byla, což je to, co od masáže očekávám. Když jsem pak zjistila, že jsem těhotná, Helena mi upravila masáže, abych mohla chodit i v těhotenství, a musím říct, že mi to hodně pomáhalo. Byla jsem zvyklá hodně sportovat, což jsem musela výrazně omezit, a poměrně rychle tak přišly bolesti zad, od kterých mi Helčina masáž vždycky na pár dní ulevila, stejně tak s bolestmi nohou. Masáž tak byla v mém týdnu vždycky jako takový světlý okamžik, kdy jsem se dokázala skutečně zrelaxovat a odpočinout si.

Kromě samotného provedení masáží oceňuji i přístup masérky, z které je cítit, že Vám chce pomoci a že chce, abyste odcházeli v lepším stavu, než jste přišli. Tedy nejde jen o to, že si odmasíruje Vámi zaplacený čas a o více se nestará. Radila mi i s cviky na protažení a neměla problém přetáhnout vymezenou dobu, pokud jsme ještě nebyly hotovy.

Na závěr tedy musím říct, že já osobně bych už neměnila za jiného maséra, a Helenu doporučuji kudy chodím. A pokud máte možnost, tak volte hodinu a půl, protože hodina je málo. A jestli Helena zavede i delší masáže, tak já rozhodně půjdu do delších.

Alžběta T.
Masáže Praha, Massage Prague

Těhotenská masáž. Během mého těhotenství jsem měla velké problémy s prokrvením chodidel a rukou, které mi způsobovaly bolesti a nakonec přes noc i znecitlivění po ránu. Z tohoto důvodu bylo pro mě nesmírně obtížné si přes den/noc odpočinout. Díky Heleně, která mi dala první masáž v těhotenství vůbec & odvedla tu nejlepší práci, opravdu porozuměla, o co mi šlo. Po této 45 minutové masáži jsem byla schopná příjemně prožít poslední týdny svého těhotenství.

Mikaela W.
Masáže Praha, Massage Prague

Masáž u Heli byla skvělá, po masáži jsem se cejtil dobře rozložený a uvolněný a né tak ztuhlý, jako když jsem tam přišel. Místo bylo příjemné, voňavé a hudba uklidňující. Takže doporučuji všem, kteří stojí o kvalitní masáž!

Jamal
Masáže Praha, Massage Prague

Helenka je pro mě jednoznačně jedna z nejlepších maserék u kterých jsem kdy byla. Jako tanečnice potřebuju být stále v dobré kondici, navštívila jsem spoustu maserů i fyzioterapeutů, ale nikdo mi nedokázal pomoci tak, jako Helča a ještě mi k tomu poradila protahovací cviky na moje dlouho leté problémy se zády. Helča je pečlivá, pozorná a milá slečna a je to právě ten člověk ke kterému se vždycky těším, že mi uleví od bolesti a zase mě postaví na nohy. Doporučila bych ji každému kdo chce opravdovou kvalitu!

Niki K.
Masáže Praha, Massage Prague

Jako matka dvou malých dětí trpím vlivem častého nošení bolestmi zad, díky masážím od Heleny Tomáškové však bolesti ustaly a pomohla mi rovněž dát do pořádku zjizvené tkáně v rameni, které mi způsobilo časté vykloubení ramenního kloubu. Prostředí studia je harmonické a prřjemné a vždy se tam těším, jelikož se tam od každodenního shonu mohu zrelaxovat a načerpat dostatek sil. Pravidelné masáže u sl. Tomáškové jsem rovněž doporučila manželovi, který trpí mírnou formou skoliózy a kterému pravidelné návštěvy ulevily od bolesti.

Jana N.
Masáže Praha, Massage Prague

Kontakt

Helena tomášková
IČO: 06086861
Adresa

SALON PRO TEBE, Šrobárova 17, Praha 130 00

Otevírací doba

Pondělí, čtvrtek, pátek
09:30 - 18:00

Kontakt

Mob: +420 732 908 442
Email: info@avetherapy.cz

cs_CZCzech