Služby

Na detailu záleží

POJĎTE SE DOZVĚDĚT VÍCE

Nabídka holistických služeb

Masáže Praha, Massage Prague

Hloubkové masáže

V rámci mých znalostí a zkušeností používám různé techniky a metody zaměřené na nerovnováhy způsobující bolest, omezení a nepohodlí. Od uvolňovacích technik opěrného systému, přes uvolnění fascií, hloubkové techniky, baňkování, práci se spoušťovými body, až například po asistované protahování. Kombinace vychází vždy z individuálního posouzení.

Sportovní masáže

Ať se potřebujete připravit na sportovní výkon či podpořit regeneraci, sportovní a rekondiční masáž Vám sestavím podle Vašich specifických potřeb a cílů tak, aby vyvohovala Vašemu účelu.

Masáže Praha, Massage Prague
Masáže Praha, Massage Prague

Švédské masáže

Švédská masáž zbavuje veškerých stresů, které život přináší, a zároveň podporuje oběhový a lymfatický systém. Různorodé masážní techniky tak zlepšují jak tělesnou, tak i mentální kondici, a důsledkem je absolutní relaxace a harmonizace těla a mysli. Při mých masážích také dbám na další detaily tak, aby se z klasické masáže stal prvotřídní zážitek.

Bukální a liftingová masáž obličeje

Bukální a liftingová masáž obličeje pomáhá aktivovat přirozené regenerační a elasticitu zvyšující procesy pleti a obnovovat emocionální spokojenost. Kromě svěží, mladistvé pokožky pomáhám klientům odplavit stres a úzkost. Lifting obličeje se provádí za použití malého množství přírodního oleje. Pokud si přejete proceduru obohatit o bukální masáž zevnitř ústní dutiny, při této části pracuji nasucho v jednorázových rukavicích. Díky tomu můžeme působit i na svaly, které při jiných technikách nezachytíme. Tato výjimečná a stále oblíbenější masáž pomáhá při ztrátě elasticity kůže, otocích obličeje, asymetrii obličeje, bolestech hlavy, skřípání zubů, výrazných vráskách, zvětšení a posunu tukových polštářků, kruzích pod očima a dalších. Mezi kontraindikace patří poškození či onemocnění kůže či dutiny ústní, infekční onemocnění, poruchy štítné žlázy, vysoký krevní tlak, onkologické onemocnění, akné či alergie na masážní prostředek (můžeme použít váš vlastní). Efekt je viditelný již po první masáži, pro udržení je potřeba opakovat pět až deset sezení po týdnu několikrát do roka a v mezidobí jednou do měsíce. Jakékoli další obličejové procedury je vhodné plánovat až po liftingové masáži. KUPTE SI NYNÍ VÝHODNĚ BALÍČEK 5 + 1 ZDARMA. Balíček je platný osm týdnů od první masáže.

Masáže Praha, Massage Prague
Masáže Praha, Massage Prague

Těhotenské masáže

Po mé těhotenské masáži se klientky cítí svěže a odlehčeně. Masáž má význam v celém těhotenství s výjimkou prvního trimestru, zejména však v posledních měsících se zvyšujícím se náporem na tělo. Věnuji se různým techinkám přinášejícím co největší úlevu.

Maderoterapie

Maderoterapie je ideální, chcete-li pomoci tvarovat postavu či zbavit se celulitidy bez invazivního zákroku. Výsledky lze často pozorovat již od pěti až deseti sezení. Proceduru je vhodné opakovat tři až čtyřikrát do roka. Účinky maderoterapie fungují na principech zahřátí tkání, podpory lymfy, odvodu vody, rozbití a odvodu tuku a škodlivin vlivem mechanického působení dřevěných masážních pomůcek. Maderoterapie Vám rozproudí krev a nabije Vás energií. KUPTE SI NYNÍ VÝHODNĚ BALÍČEK 5 + 1 ZDARMA. Balíček je platný osm týdnů od první masáže.

maderoterapie

Mobilní masáže

Toto řešení Vám ušetří čas a stres a umožní dopřát si zaslouženou masáž doma, v kanceláři či jiném prostoru. Relaxujte ihned po masáži ve vlastním pohodlí nebo se lehce vraťte k předešlé aktivitě. Přijedu s masážním lehátkem a veškerou další výbavou kamkoli po Praze. Prosím, mějte připraveno vlastní pohodlné spodní prádlo. Ozvěte se a domluvíme se dle Vašich individuálních potřeb.

Masáže Praha, Massage Prague

Dárkové poukazy

Užitečný dárek, který potěší.

Darujte svým blízkým zdraví a výjimečnou péči.
K dispozici v tištěné i digitální verzi.

Masáž od slečny Helenky byla velice uvoňující, příjemná a také přínosná.
Hodně mi to pomohlo, když jsme měli taneční akce a tělo bylo už trochu přetížené a unavené.
Helenka má bohaté zkušenosti, praxi a skvělou techniku.
Takže za sebe můžu jedině doporučit! 🙂

Martin Ch.

Kontakt

Helena tomášková
IČO: 06086861
Adresa

SALON PRO TEBE, Šrobárova 17, Praha 130 00

Otevírací doba

Pondělí, čtvrtek, pátek
09:30 - 18:00

Kontakt

Mob: +420 732 908 442
Email: info@avetherapy.cz

cs_CZCzech